Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poznań>>Kędzierzyn Koźle

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poznań>>Kędzierzyn Koźle

    Ja miałem Silkolene w czarnym opakowaniu, jak na foto.
    Może chodziło o Fuchsa Titan Super Syn ??? On jest w srebrnej bańce :roll:

  • #2
    Poznań>>Kędzierzyn Koźle

    Heja
    W niedługim czasie jadę z Poznania do Kędzierzyna Koźle. Rozumiem, że najlepiej jechać przez Wrocław, tylko jechać "5" przez Leszno czy "S11" na Kórnik i dalej na Śrem.
    Jak wygląda przejazd autostradą A4? Jakieś remonty? I w ogóle tam przejazd jest tańszy, bo ją obsługuje ViaToll, nie?

    EDIT:
    Chciałbym w drodze do lub powrotnej zwiedzić Wrocław w pigułce. Co warto zobaczyć i o ile znacie jakiś tani nocleg gdzie można się wieczorem zabawić.
    Jeśli nie będę nocował, na zwiedzanie miałbym jakieś 5-6h, jak będzie nocleg to cały dzień

    Komentarz


    • #3
      A4 bez remontów, za przejazd zapłącisz ok 10 zł do zjazdu na DK 45 potem kierunek Krapkowice/Racibórz.

      Odcinek Śrem-Gostyń-Rawicz jest w przebudowie więc mogą być utrudnienia.

      Jedynie alternatywą dla DK 5 jest Jarocin-Krotoszyn-Milicz-Trzebnica
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • #4
        przejazd przez Poznań

        Podłączę się z zapytaniem o sprawny przejazd (niedziela lub poniedziałek ok. południa) sam. osob. przez Poznań od strony południowej w kierunku na Oborniki :?:
        Zastanawiam się nad przejazdem 11-ką lub wjazd 11-ką i dalej wschodnią stroną i drogą 92 do 11-ki w kierunku Obornik :?:
        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
        =================================================

        Komentarz


        • #5
          endryu, możesz jechać tak (S11 z "przerwą"): - rzecz jasna w drugą stronę :szeroki_usmiech

          Z uwagi na remont wiaduktu Górczyńskiego, odradzam jazdę przez miasto (w niedzielę to jeszcze ujdzie, ale nie w poniedziałek). Opcja, którą podałeś, czyli S11 do DK92 i dalej dk DK 11 (przez rondo Obornickie) jest OK - z tym, że okolice ronda są mocno zapchane - to już lepiej DK92 dojechać do zjazdu na Koszalińską i potem do Biskupińskiej i dojeżdżasz do DK11 w Suchym Lesie.
          Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
          FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

          Komentarz


          • #6
            Jesli jedziecie na trasie PZ - WR to proponuję objadać w Rawiczu na Gostyń, potem Kurnik...ja latam tylko tedy a przemierzam ta trasę kilka razy w miesiącu. Miejscami wykańczają ta drogę ale ta trasa jest dużo lepsza niż jazda 5ką

            Jeśli jedziesz na Oborniki to z Kurnika lecisz w kierunku na PZ, zjeżdżasz na A2, jedziesz w kierunku Berlina i zjeżdżasz dopiero na S11(obwodnica) i lecisz do końca...tam odbijasz na 92 jedziesz w kierunku centrum ale tylko jakieś 2-4km zjeżdżasz na pierwszy wiadukt i lecisz Słupską...kawałek Koszalińską...popatrz na mapę...dzięki temu omijasz Rondo Obornickie które jest wiecznie zawalone...
            Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
            https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

            www.tuneforce.pl
            www.dpfserwis.pl

            Komentarz


            • #7
              Tutaj mapka:
              Mapy Google
              Objazd łatwiejszy niż wyglądałoby to z mapy.
              SPOT Poznań ->

              Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kmink
                Jesli jedziecie na trasie PZ - WR to proponuję objadać w Rawiczu na Gostyń, potem Kurnik...ja latam tylko tedy a przemierzam ta trasę kilka razy w miesiącu. Miejscami wykańczają ta drogę ale ta trasa jest dużo lepsza niż jazda 5ką
                Potwierdzam opinie kolegi, trasa sprawdzona.
                Dużo spokojniejsza i lepsza trasa niż 5ka

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X